nxehtë1
Dritat LED me energji diellore
0 +
Vite përvojë
0 +
Furnizimi i projektit të vendeve
0 +
Vendet e projektit
0 +
Eksporto miliona dollarë amerikanë
30 W-Të gjitha-në-Two-Solar-Power-Street-Light-në-Kolumbi
Drita e rrugës me energji diellore 30 W të gjitha në dy në Kolumbi
100 W-Gjithçka-Në-Një-Solar-Power-Street-Light-in-Malaysia
Drita e rrugës 100 W të gjitha në një energji diellore në Malajzi
50W-Solar-Power-Street-Light-në-Tajlandë
Drita e rrugës me energji diellore 50 W në Tajlandë
80 W-Gjithçka-Në-Një-Solar-Power-Street-Light-in-Burkina-Faso
Drita e rrugës 80 W të gjitha në një energji diellore në Burkina...
80W-Të gjitha-në-Two-Solar-Power-Street-Light-në-Nigeri
Drita e rrugës me energji diellore 80 W të gjitha në dy në Nigeri

SHOWROOM DIGJITAL

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth aftësive tona prodhuese, mund të klikoni mbi avatarin në skenë, ose të pranoni ftesën time!
 
Cilat janë përfitimet e dritave diellore të rrugëve?
2023-12-08

Dritat rrugore LED diellore janë një zgjidhje inovative e ndriçimit të jashtëm që kombinon panelet fotovoltaike diellore, teknologjinë LED me efikasitet të energjisë dhe sistemet e ruajtjes së energjisë për të siguruar ndriçim për rrugët, rrugët, shtigjet dhe hapësirat publike.

LEXO MË SHUMË
2023-12-08
Çfarë është drita diellore e rrugës?
2023-12-08

Dritat diellore të rrugëve janë zgjidhja përfundimtare për ndriçimin e jashtëm.Ato janë të pajisura me panele diellore që kapin pa mundim dritën e diellit dhe e shndërrojnë atë në energji elektrike, duke i bërë ato shumë efikase dhe të pavarura.

LEXO MË SHUMË
2023-12-08
Si funksionojnë dritat e rrugës me energji diellore?
2023-12-08

Energjia diellore ka ekzistuar për mjaft kohë dhe tani përdoret gjerësisht për të ndezur pajisjet dhe për të ndriçuar shtëpitë dhe zyrat.Dritat diellore të rrugëve janë një zgjidhje e shkëlqyer e ndriçimit të jashtëm, me cilësi të pashoqe dhe efikasitet të lartë.

LEXO MË SHUMË
2023-12-08
E-Able Solar është një prodhues i shquar kinez i dritave rrugore me energji diellore, duke ofruar një gamë të gjerë produktesh që përfshin dritat rrugore me energji diellore Gjithë-në-Një, dritat rrugore me energji diellore të gjitha-në-dy, dritat e rrugës me energji diellore të ndarë, dhe dritat e kopshtit diellor...

LIDHJET E SHPEJTA

PRODUKTET

NA KONTAKTONI
   +86-15355589600
   tengye.arthur
    sales@e-ablepower.com
   Ndërtesa C, Parku Industrial Huiheng, Nr. 3 Fenghuang West Road, Shajiao, Humen Town, Qyteti Dongguan, Provinca Guangdong
E drejta e autorit © 2023 E-Able Power Të gjitha të drejtat e rezervuara. Harta e faqes Mbështetje nga liderong Politika e privatësisë